تعمیرات مبل ریلکسی در تهران

تعمیرات مبل ریلکسی در تهران انجام می شود؟ مبل ریلکسی یک نوع مبل است که طراحی آن برای ایجاد راحتی و آرامش بیشتر در استفاده از آن است. این نوع مبل معمولا دارای صندلی‌هایی است که برای قرارگیری در آن‌ها تنها نیاز به فشار دادن پشتی صندلی به عقب است و سپس پایه پا به بالا بلند می‌شود.

این ویژگی‌ها باعث می‌شود که برای استفاده در زمان‌های استراحت و تماشای تلویزیون یا خواندن کتاب بسیار مناسب باشد. معمولا مبل ریلکسی از جنس چرم یا پارچه‌ای با کیفیت ساخته می‌شود و در طراحی آن به ارتفاع پشتی صندلی و عرض آن نیز توجه شده است تا راحتی کاربر در استفاده از آن حفظ شود.

تعمیرات مبل ریلکسی در تهران

تعمیر انواع مبل ریلکسی 

مبل ریلکسی دارای انواع مختلفی است که بر اساس طراحی، مواد ساخت، اندازه و قیمت، متفاوت هستند.

برخی از انواع مبل ریلکسی عبارتند از:

1- مبل ریلکسی دونفره: که شامل دو صندلی با صفحه پشتی مجزا و فضای کافی برای دو نفر است.

2- مبل ریلکسی تک‌نفره: که شامل یک صندلی با صفحه پشتی و فضای کافی برای یک نفر است.

3- مبل ریلکسی الکتریکی: که با دکمه‌های کنترل، پشتی صندلی و پایه پا به بالا و پایین می‌رود.

4- مبل ریلکسی ماساژ دهنده: که از مکانیزم‌های مختلفی برای ارائه ماساژ برای کاربر استفاده می‌کند.

5- مبل ریلکسی با صندلی داغ: که دارای صندلی داغ است که از پشتی صندلی گرمایی تابش می‌دهد و در فصول سرد سال بسیار مطلوب است.

همچنین، مبل ریلکسی‌ها در طرح‌ها و طراحی‌های مختلفی نیز قابل دسترسی هستند، برخی از آن‌ها دارای دوشاخه، برخی دیگر دارای طرح تخته‌سازی یا طراحی باریک و بلند هستند. قیمت این نوع مبل‌ها نیز بسته به مواد ساخت، اندازه و طراحی، متفاوت است.

شرایط تعمیر مبل ریلکسی

برای تعمیر مبل ریلکسی در تهران، ابتدا باید مشکلات و نواقص آن را شناسایی کنید. برخی از مشکلات معمول در مبل ریلکسی شامل پاره شدن پارچه، خراشیدگی و زدگی صندلی، خرابی مکانیزم ریلکسی و یا خرابی در صندلی داغ می‌باشد. پس از شناسایی مشکلات، می‌توانید به یکی از روش‌های زیر برای تعمیر مبل ریلکسی خود مراجعه کنید:

1- تعمیرگاه مبلمان: در تعمیرات مبلمان روبن، تخصصی‌های خود را در تعمیرات مبل ریلکسی دارند. آن‌ها می‌توانند مشکلات را شناسایی و تعمیر کنند. همچنین، برخی از تعمیرگاه‌ها خدمات تعمیر در محل را نیز ارائه می‌دهند.

2- تعمیرگر خانگی: تعمیرگران خانگی نیز می‌توانند مشکلات مبل ریلکسی را تعمیر کنند. آن‌ها معمولاً با ابزارهای ساده و قابل حمل به خانه شما می‌آیند و مشکلات را تعمیر می‌کنند.

3- تعمیرات آنلاین: برخی از سایت‌های تعمیرات مبل ریلکسی، خدمات تعمیر از راه دور را ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با ارسال عکس‌های مبل خود و توضیح مشکلات به آن‌ها، خدمات تعمیر را دریافت کنید.

در هر صورت، در انتخاب یک تعمیرکار یا تعمیرگاه برای مبل ریلکسی خود، بهتر است با توجه به تجربه و تخصص آن‌ها، ابتدا از نظر دیگران درباره کیفیت خدمات آن‌ها استعلام گرفته و سپس تصمیم خود را بگیرید. همچنین، برای جلوگیری از مشکلات در آینده، بهتر است مبل ریلکسی خود را با مرتبه‌ایتیم و تمیز نگه دارید.

باید بدانید که مبل های ریلکسی ظاهری پفکی دارد چونکه در ساخت آن معمولن از ویسکوز استفاده می شود. در طول سالهای گذشته اخیر و با توجه به راحت بودن و راحتی بسیار زیاد این گونه مبل ها ،  این سبک مبل فروش آن در بازار افزایش یافت و افراد زیادی متقاضی این جور مبل های ریلکسی هستند. اما با توجه به اینکه نمونه های اصلی این مبل خارجی است در نتیجه تعمیرات مبل ریلکسی به مهارت بالایی نیاز دارد.که جهت تعمیر مبل ریلکسی در تهران شرکت روبن خدمات با کیفیتی را به شما ارائه میدهد

تعمیرمبل ریلکسی دستی

این نوع مبل ریلکسی یکی از  ساده ترین نوع مبلمان ریلکسی از بین مبل های ریلکسی است که مکانیزم یا روش باز شدن آن به وسیله کشیدن یک  دستگیره کنار دسته مبل کار میکند. این مدل مبل ریلکسی در سال های 1378 تا 1395 جزو پرفروش ترین مدل های مبلمان ریلکسی دستی و راحتی بود. راحتی بسیار زیاد آن همراه با قیمت مناسب در آن سال ها باعث رونق این مدل در بازار شده بود. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پر سفارش ترین ترکیب رنگ آن قرمز و زرشکی بود. اگر شما مبل ریلکسی دستی دارید جهت تعمیر مبل ریلکسی دستی در تهراناز طریق شماره های موجود در سایت با شرکت روبن تماس حاصل فرمایید

شایان ذکر است بدانید که مدتی بعد و گذشت زمانی اندکی  و با توجه به بالا بودن سفارشات تعمیرات مبل ریلکسی و نوع آوری های زیادی روی این محصول یعنی مبل ریلکسی شروع شد. اولین و جالب ترین در مبل های ریلکسی  تغییر دوخت آن بود. تبدیل تمامی دوخت های ضخیم (نما) به دوخت های دو سوزنه !! و این یک انقلاب برای فروش این محصول بود. در نتیجه خیاطی مبل ریلکسی دستی از حالت ساده به حالت نمای دوسوزنه تبدیل شد.

تعمیرات مبل ریلکسی در تهران

مبل ریلکسی برقی

شاید لازم باشد که بدانید که مبل ریلکسی برقی نیز وارد بازار شد و نیاز به تعمیرات مبل ریلکسی برقی در تهران هم رونق گرفت و بهترین تیم و گروه تعمیر مبل ریلکسی برقی در تهران از ابتدا تا امروز شرکت تعمیر مبل روبن مب باشد .

در انقلاب مبل ریلکسی برقی شدن مکانیزم این مبل ، دومین تغییر بزرگ و دگرگونی  بعد از دوخت دوسوزنه بود. شما  تنها با فشار دادن یک دکمه می توانستید مبل را باز و سپس بسته کنید. این دکمه در اوایل طراحی و ساخت در قسمت بیرونی دسته مبل و جای دستگیره بود. برایبعد ها برای راحتی بیشتر به صورت کنترل سیمی درآمد. مهمترین ایراد مدل برقی این بود که زمانی که برق قطع بود دیگر کار نمیکرد اما این شاید ایراد آنچنانی نبود ، ایراد بزرگتر گیر کردن سیم ها زیر مبل و یا فشار مبل روی سیم باعث خرابی آنها میشد .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *